Späť na:     www.poruba.ekoboss.sk         Turnaj v plážovom volejbale 2007   -   úvod    prípravy    muzika    turnaj


Turnaj v plážovom volejbale

nedeľa, 29. júla 2007

    Ak si dobre spomínam, tak prvýkrát sa v Porube hral turnaj v plážovom volejbale v roku 2005 a nech počítam ako počítam, vychádza mi to, že tohoto roku to bolo po tretí krát. Na oficiálnom plagáte od usporiadateľov je uvedené, že pozývajú verejnosť na 2.ročník, tak budem rešpektovať ich počítanie. Možno to brali aj tak, že ten prvý ročník bol na len na zacvičenie, pretože tohoto roku bola organizácia na výbornej úrovni s jasným rukopisom skúsených organizátorov, hráči tiež prejavili vysoké majstrovstvo a aj (nedeľné) počasie sa pochlapilo.

    Škoda, že sa vyskytla termínová kolízia s účasťou futbalistov aj folkloristov v Porube pod Vihorlatom. O čo menej ľudí sa zúčastnilo o to prejavili väčšiu odhodlanosť nahradiť tých chýbajúcich. Hlavne v sobotu večer, počas muziky sa popíjalo a veselilo aj napriek dažďu. Myslím, že dážď nakoniec pomohol a ľudia sa tesnejšie natlačili do šenkov a pod prístrešky a mali tak k sebe oveľa bližšie. Špeciálne ocenenie pre organizátorov treba aj za stavanie pieskových zámkov, na ktoré vyzvali deti po skončení turnaja.

    Tradične bol turnaj rozdelený na mužstvá z Poruby a hostí, ktorí hrali oddelene a na záver si vo "veľkom" finále zmerali sily o konečné umiestnenie. Nechce sa mi tu vypisovať výsledky jednotlivých zápasov a priebežné poradia v skupinách, ale kto má záujem, tak nižšie uverejňujem fotky z výsledkových tabúľ, kde sa dá všetko vyčítať. Domáci turnaj vyhrali chlapci "Fešáci", ktorý okrem nepochybného fešáckeho šarmu ukázali aj výbornú hernú úroveň. No v záverečnom zápase nestačili na "Spotenú Boženu" a tá si odniesla aj celkové víťazstvo.

 

 

    Z celej akcie som pripravil túto stránku. Kvôli lepšej prehľadnosti som ju rozdelil na tri časti: sobotňajšie prípravy, večerná muzika a turnaj v nedeľu. Uverejňujem tam aj kopu všelijakých dosť súkromných a osobných záberov. Mnohým ľuďom som to sľúbil, tak dúfam, že sa tam nájdu a verím, že prípadných nezainteresovaných návštevníkov tejto stránky to nebude rušiť pri jej prezeraní.

 


Späť na:     www.poruba.ekoboss.sk         Turnaj v plážovom volejbale 2007   -   úvod    prípravy    muzika    turnaj