Späť na: www.poruba.ekoboss.sk    Prechod r. 2010: Galéria 1  Galéria 2  Galéria 3      Staršie ročníky2005  2006  2008  2009


 

Prechod cez 6 chotárov 2010,   nedeľa,  31. januára 2010

 

 

 

   Máme šťastne za sebou (neboli hlásené žiadne úrazy) ďalší, podľa oficiálneho počítania XII. ročník tradičného lyžiarsko-turistického "Prechodu cez 6 chotárov" v Oravskej Porube. Zapísaných bolo 180 účastníkov, čo je najvyššia účasť akú pamätáme.

   Ďakujeme všetkým, ktorí nás poctili svojou účasťou a verím, že sa im na prechode páčilo. Pre usporiadateľov bola prítomnosť každého účastníka povzbudením za vynaložené úsilie a záväzkom do príprav na nasledujúci ročník. Rovnako usporiadatelia ďakujú všetkým, ktorí prispeli k úspešnému priebehu akcie - Obecnému úradu Oravská Poruba, štedrým darcom cien do tomboly, osadenstvu kuchyne, ktoré sa o nás postarali výbornou kapustnicou a aj ďalším, ktorí prispeli hoci aj drobnou pomocou a je ich ťažko všetkých vymenovať.

   Verím, že nám zdravie a počasie budú priať aj naďalej a o rok sa znova zvítame v Porube.

   Pre záujemcov o fotky z prechodu som pripravil rozsiahlu fotoreportáž. Zábery sú rozložené v troch fotogalériách a verím, že sa tam všetci nájdete. Predpokladám, že sa rýchlo dokážete zorientovať v obsluhe fotogaléríí, ale ak nie, tak tu je menší návod. Tak isto by som rád upozornil aj na iné zábery z tejto akcie, ktoré môžete nájsť na Žaškovskej stránke.

Zábery z prechodu:    Galéria 1    Galéria 2    Galéria 3

 
 
 

Mapa trasy tohtoročného prechodu:

 

 


Späť na: www.poruba.ekoboss.sk    Prechod r. 2010: Galéria 1  Galéria 2  Galéria 3      Staršie ročníky2005  2006  2008  2009