Späť na: www.poruba.ekoboss.sk   Staršie ročníky:  2007  2008   2009        Fotogaléria z r. 2010:  Album_1   Album_2


 

Turnaj v plážovom volejbale 2010

 

 (sobota - nedeľa, 6. - 7. augusta 2010)

 

     

   Pritrafila sa mi taká nepríjemná vec, že som sa nemohol zúčastniť tohtoročného turnaja v plážovom volejbale a tak mi ušla skvelá príležitosť zaznamenať túto významnú športovú a spoločenskú akciu v Oravskej Porube. Škoda. Ale bez fotenia to nezostalo. Peter Bajdich zapracoval a po turnaji mi poskytol všetky zábery, ktoré sa mu podarilo urobiť. Som mu veľmi zaviazaný za ochotu a som rád, že aspoň takýmto spôsobom môžem pokračovať v neprerušenom slede reportáží z tohoto turnaja.

   Urobil som menší výber záberov, ktoré som rozdelil do dvoch albumov. Žiaľ, k výsledkom som sa zatiaľ nedostal, a keďže som sa toho osobne nezúčastnil, tak si celú udalosť ani netrúfnem komentovať. Ale predpokladám, že sa všetkým účastníkom na turnaji páčilo. Tu je aspoň zoznam prihlásených mužstiev: skupiny A a C a skupiny B a D, tak ako boli rozlosované. Zatiaľ zostane iba pri týchto fotkách a verím, že aspoň takto sa budú zúčastnení súťažiaci aj diváci vrátiť k tejto milej udalosti.

   Ak by sa našli nejakí ďalší ochotní majitelia záberov a mali by chuť poskytnúť svoje zábery na zverejnenie, môžete sa mi ohlásiť. Rád ich tu pridám.

 

 

 


Späť na: www.poruba.ekoboss.sk   Staršie ročníky:  2007  2008   2009        Fotogaléria z r. 2010:  Album_1   Album_2