Späť na:    www.poruba.ekoboss.sk       Galéria všetkých záberov: album


 

 

Stolntenisový turnaj 2012  (sobota, 29. decembra 2012)

 
     
 

 
     
 

   Tohotoročný Stolnotenisový turnaj bol organizovaný súčasne aj ako Memoriál Jaroslava Benka, na počesť nášho dhoročného starostu a tiež výborného hráča, ktorý žil so stolnotenisovým dianím v Porube doslova do posledných chvíľ. Škoda, všetkým nám tu chýba a jeho spoluhráči si aspoň takouto formou pripomenuli jeho pamiatku.

   Turnaj sa hral v Kultúrnom dome v Oravskej Porube a jeho súčasťou boli súťaže v dvojhre mládeže, neregistrovaných a registrovaných dospelých. Celý priebeh turnaja bol v rukách skúsených organizátorov a všetko prebehlo bez najmenších problémov. Celková účasť bola podporená hráčmi z Veličnej, vďaka čomu udalosť nadobudla širší rámec. V hlavnej súťaži, medzi registrovanými hráčmi vyhral Andrej Hanko, súťaž neregistrovaných zakončil víťazne Anton Čipčala (ml.) a v súťaži žien bola na 1. mieste Paulína Smolková a medzi mládežou si víťazstvo odniesol Peter Kutaj.

   Kto má záujem o detailné výsledky, tak môže si kliknúť na nasledovné linky: súťaž mládeže a žien, neregistrovaní - skupina A, neregistrovaní - skupina B, neregistrovaní - zápasy o celkové poradie, registrovaní - skupina A, registrovaní - skupina B, registrovaní - zápasy o celkové poradie.

   Z celej akcie som pripravil zopár záberov na priblíženie diania: album Turnaj 2012.

 
 

 

 

 


   Späť na:    www.poruba.ekoboss.sk       Galéria všetkých záberov: album